DZIEŃ DZIECKA 2011 - TALENTY U MARCINIAKA

Dnia 1 czerwca 2011 r. zaprosiliśmy uczniów na koncert "Talenty u Marciniaka". Wzięła w nim udział utalentowana wokalnie młodzież śpiewając piosenki poetyckie i dynamiczne, prezentując swoje umiejętności gry na różnych instrumentach muzycznych. Gimnazjaliści zaprezentowali również swoje zdolności aktorskie oraz wyobraźnię plastyczną - pokaz mody recykling art.
Na korytarzach można było podziwiać piękne fotografie wykonane przez uczniów klas trzecich.
Nie zabrakło też pysznych ciast i ciasteczek, a nawet mogliśmy posmakować potraw kuchni szwajcarskiej.
        Po wspaniałym koncercie odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie. Trudne warunki, gdyż na sali było gorąco jak w saunie, nie przeszkodziły w znakomitym odbiorze tego widowiska. Mecz obfitował w ciekawe zwroty akcji. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele walczyli o każdy punkt, pamiętając, że jednak jest to zabawa. Mecz wygrali nauczyciele :-)
        Nasze działania w tym dniu wsparły program stypendialny dla szczególnie uzdolnionej młodzieży gimnazjalnej z naszej gminy. Dziękujemy!

Przygotowanie obchodów Dnia Dziecka: Dorota Macioszek, Barbara Marchocka, Arkadiusz Białek, Anna Łoboda, Katarzyna Szeląg Luśniewska, Ewa Górczyńska, Marta świerczyńska, Agnieszka Tomczyk.

Foto z meczu piłki siatkowej nauczyciele kontra uczniowie możesz zobaczyć tutaj

Foto: A.Pruszkowska (3C), Z. Tomczyk