"219 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA"

4 maja 2010 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 219 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. ¦więto przypomina nam wysiłki patriotów, którzy podjęli się trudnego zadania reformy państwa chyl±cego się ku upadkowi. Dostarcza nam też wiele wzorów do na¶ladowania, daje przykłady zachowań patriotycznych.
        Akademię przygotowała p. Ewa Mazur, z grup± młodzieży z klasy 2g. Narratorem była Diana ¦widlicka, recytatororami Anna B±kowska, Dagmara Cichowlas, Klaudia Cyngot, Angelika Korczak, Justyna Ługowska, Sandra Regulska, Ada Winek i Martyna Ziembicka - uczennice klasy 2g. W postać króla wcielił się Damian Nowocin. Akademię uprzyjemniał występ chóru szkolnego pod kierunkiem p. A. Białka. Dekorację przygotowała p. M. Chojnacka i uczniowie klasy 2g.

Foto: ZibiTom