8 marca 2012 - "DZIEŃ KOBIET"

8 marca 2012 r. w naszej szkole odbyła się uroczysto¶ć z okazji Dnia Kobiet. Czę¶ć artystyczn± przygotował p. Arkadiusz Białek. Składała się ona z krótkich scenek komediowych, w których występowali uczniowie klas drugich i trzecich; wierszy, które pięknie wyrecytowali uczniowie klas pierwszych. Za¶piewali: Sylwia Szczerbaczewicz, uczennica klasy 3e, która wykonała piosenkę Adele pt. "Rolling In the Deep", Sylwia Makuch, uczennica klasy 3f, która za¶piewała piosenkę Ani Wyszkoni pt. "Wiem, że jeste¶ tam". Uczniowie klasy 1g i 1f Agnieszka Poruszek i Mateusz Wilewski za¶piewali energiczn± piosenkę zespołu Video pt. "¦roda, czwartek". Piosenkę zespołu Piersi pt. "Całuj mnie" za¶piewał uczeń klasy 1f Rafał Ziembicki. Piosenka ta porwała widownię.
        Każdemu soli¶cie pomagał nasz chór szkolny. O oprawę muzyczn± zadbali: Jakub Tomala 3f (keyboard i akordeon), Albert Koprzywa 2h (perkusja), Przemek Sieradzan 2e (akordeon, keyboard), Emil Panek 2h (gitara basowa), Karolina Nowak 2c (gitara), Ola D±brówka 1f (gitara), Aleks Kulig 2f (gitara). Dekorację przygotowała p. Małgorzata Chojnacka.

Przygotowanie: Arkadiusz Białek
        Notatka: Ania Serwatko 3f, Kamila Osak 3f, Mariusz Różycki 3f, Marta Wożniak 3g, Sebastian Z±bkowski 3d
        Foto: Patrycja Tkaczyk 3h, Anna Nędzołek 3h, Kinga Batte 2e, Jakub Kowalski 2a.