Szkolny Konkurs Wielkanocny

21 marca 2013 roku podsumowano w naszym gimnazjum Szkolny Konkurs Wielkanocny. Organizatorami konkursu byli p. Dyrektor Bożena Sobieraj i Rada Rodziców. Przedmiotem konkursu było stworzenie przestrzennych wielkanocnych i wiosennych dekoracji z dowolnego materiału. Główne cele konkursu to:

• Kultywowanie tradycji związanych ze świętami Wielkanocnymi
  • Promocja młodych talentów i artystów wśród uczniów Gimnazjum
  • Rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia.

Pierwsze klasy miały do wykonania wielkanocne pisanki. Wielkość i sposoby wykonania były oczywiście dowolne. W tej kategorii pierwsze miejsce zajęła klasa 1e, drugie zaś klasa 1f.
      Drugie klasy miały stworzyć kwitnącą wiosenną gałąź. Tę konkurencję wygrała klasa 2e, drugie miejsce zajęła natomiast klasa 2f.
      Trzecie klasy zajęły się stworzeniem stroiku świątecznego. Wygrała klasa 3a, a drugie miejsce zajęła klasa 3d.
      W konkursie wzięły udział prawie wszystkie klasy naszego gimnazjum. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością. Każda z wygranych klas otrzymała drobne podarunki
w postaci słodyczy.
      Laureatów wybrało Jury w składzie: p. dyrektor Bożena Sobieraj, przedstawiciel Rady Rodziców, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciel Rady Pedagogicznej.