Uroczystość Rozdania Stypendiów II Edycji Lokalnego Programu Stypendialnego
w Gminie Warka.

W dniu 10 października 2012 r. o godzinie 17.00, w zajeździe na Winiarach w Warce, odbyła się Uroczystość Rozdania Stypendiów II Edycji Lokalnego Programu Stypendialnego w Gminie Warka. W pierwszej części programu uroczystości wręczono 25 Certyfikatów, w tym 9 dla uczniów Publicznego Gimnazjum w Warce.
Stypendium w naszej Szkole otrzymali:

• uczennice z klas pierwszych: Eliza Wargala oraz Marta Galińska
  • uczniowie z klas drugich: Marta Wodzińska, Michał Michałowski oraz Klaudia Dobosz
  • uczniowie z klas trzecich: Marcin Rzeziński, Agata Przybylska, Aleksandra Rękawik oraz Piotr Kosiński

Wśród wyróżnionych osób z naszej Szkoły znalazły się takie, które już wcześniej otrzymywały stypendia. Na drugą część spotkania, był przewidziany i przygotowany poczęstunek dla uczniów oraz zaproszonych gości. Do ostatniego, najciekawszego elementu wieczoru, zaliczono pokaz umiejętności artystycznych, w wykonaniu samych stypendystów. Z naszej Szkoły uczniowie przygotowali, aż pięć występów.

1. Utwór "Chodź pomaluj mój świat" - 2 plus 1
    - Marta Galińska - śpiew