-- Orlik Basketmania 2013 --

W dniu 13 września 2013 roku Nasza szkoła wzięła udział w rozgrywkach Orlik Basketmania 2013. Były to eliminacje Gminne, które zostały rozegrane w Warce. Organizatorem turnieju był Orlik Basketmania oraz Centrum Sportu i Rekreacji Warka. Wszystkie Nasze zespoły prowadzone były przez naszego nauczyciela wychowania fizycznego pana mgr Jakuba Musijowskiego.
W kategorii chłopców rocznik 1999-2000, Nasza szkoła zajęła wszystkie miejsca na podium. Odpowiednio miejsca zajmowały drużyny:

1. Publiczne Gimnazjum Warka II D
  2. Publiczne Gimnazjum Warka I E
  3. Publiczne Gimnazjum Warka II B i I G

Skład chłopców II D: Jabłoniec Maciej, Siodłowski Aleksander, Szymański Dominik, Górecki Albert, Lutek Mateusz, Słanawski Karol
Skład chłopców I E: Piwowarski Dominik, Pawlicki Artur, Cymer Patryk, Woźniak Patryk, Zieliński Damian.
Skład chłopców II B: Hedley Patryk, Szymański Jacek, Poruszek Emil, Jędral Kamil, Bekas Patryk, Woźniak Kamil
Skład chłopców I G: Król Dawid, Gozdek Konrad, Rotuski Kacper, Tomczyk Oskar, Nowicki Olek, Smodrzak Mateusz
W kategorii dziewcząt rocznik 19990-2000, nasza szkoła zajęła miejsce III. Odpowiednio miejsca zajmowały drużyny:

1. Publiczne Gimnazjum w Grójcu
  2. Publiczne Gimnazjum w Grójcu
  3. Publiczne Gimnazjum Warka I F

Skład dziewcząt: Weronika Białoskórska, Wiktoria Nowocin, Kaja Żak, Aurelia Kalbarczyk, Weronika Dudek, Ania Grelow, Anna Król.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy sportowego sukcesu!!!

Notatka: Jakub Musijowski
        Foto: Kinga Nowakowska