-- Zawody koszykówki chłopców i dziewcząt
"Orlik Basketmania 2014" --

Dnia 23.05.2014 zostały rozegrane zawody koszykówki chłopców i dziewczyn "Orlik Basketmania" na dwóch boiskach do koszykówki. W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy – PG 1 Warka, natomiast II drużyna chłopców grała pod nazwą CESiR Warka. Zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy CESiR Warka.
        Zawody dziewczęce reprezentowały zespoły z PG Belsk Duży, PG Grabów oraz nasza Szkoła PG 1 Warka. Zwycięzcami turnieju zostały dziewczyny z PG Grabów. Nasz zespół uplasował się na II miejscu, co jest ogromnym sukcesem!!! PG Belsk Duży III miejsce.
        Reprezentantami chłopców naszej Szkoły byli:
CESiR Warka : Słonawski Karol (kapitan zespołu), Lutek Mateusz, Bekas Patryk, Nowak Marcin, Szymański Dominik, Galinski Krystian, Cymer Patryk, Szymański Jacek, Górecki Albert.
PG 1 Warka : Jędral Kamil, Pawlicki Artur, Kurbanowski Kacper, Zielinski Damian, Biczyk Wojtek, Król Dawid, Marczak Dawid, Bekasiewicz Dawid (kapitan zespołu).
        Reprezentantki Naszej Szkoły:
Król Anna, Żak Kaja, Maciejak Aleksandra, Białoskórska Weronika, Kalbarczyk Aurelia, Grelow Anna, Walczak Anna (kapitan zespołu), Czerwińska Natalia, Cichońska Aleksandra.
        Opiekunem zespołów był nauczyciel Wychowania Fizycznego mgr Jakub Musijowski.

Notatka: Jakub Musijowski