-- Spotkanie uczniów klas III z przedstawicielką
Młodzieżowego Centrum Kariery --

W dniach 15-10-2015r i 16-10-2015r uczniowie klas III spotkali się z Panią Michaliną Szarpak z Młodzieżowego Centrum Kariery, która przybyła do naszego gimnazjum na zaproszenie psychologa Barbary Marchockiej.

Oto wypowiedzi uczniów jednej z klas po spotkaniu:

• "Podczas zajęć zastanawialiśmy się nad swoimi pasjami, zainteresowaniami oraz nad tym czego nie lubimy robić"
  • "Dzięki tym zajęciom mogliśmy dokładniej zastanowić się nad tym, czym chcemy zająć się w przyszłości. Dowiedzieliśmy się gdzie powinniśmy udać się dalej do szkoły, aby nie żałować swoich decyzji"
  • "Tworzyliśmy swój herb, składający się z czterech rysunków, które opisywały nas i nasze upodobania. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna i każdy z nas miło spędził czas"
  • "Zastanawialiśmy się nad tym, co jest naszą pasją, czego nie lubimy i jak rozpatrujemy się na swoją przyszłość. Rozmawialiśmy porozmawiać z panią prowadzącą zajęcia otwartym tekstem, mogliśmy bez przeszkód zapytać o wszystko co nas zainteresowało"

Uczniowie klasy 3e

foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Notatka: Barbara Marchocka