"Cukrzycy powiedz NIE!"

10 maja 2016 r. w Grójcu odbył się Festiwal Piosenki o Zdrowiu. W tym roku tematem przewodnim była cukrzyca. Zespół z naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Katarzyny Ambroży zajął II miejsce, w skład którego wchodzili: Andrea Czasak, Angelika Jakubowska, Agata Kacprzak, Aleksandra Kacprzak, Natalia Kościanek, Patrycja Olędzka, Karolina Łazarska, Jakub Przybylski, Karina Grzelewska.
      Tekst o specjalnej tematyce ułożyła uczennica II e - Andrea Czasak. Podczas występu uczniowie zachwycili komisję i widownię swoim śpiewem, tańcem, popisem z hula-hop oraz pięknymi strojami. Z festiwalu wróciliśmy zadowoleni, pełni wrażeń oraz z nagrodą dla szkoły (aparat fotograficzny) i wielkimi pakami słodyczy.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Notatka i foto: Katarzyna Ambroży