Gabinet stomatologiczny już czynny!

Nareszcie! Doczekaliśmy się! Starsi jeszcze pamiętają - były czasy, kiedy gabinet stomatologiczny funkcjonował niemal w każdej szkole. Było - minęło? Nie do końca. Nasza szkoła po raz kolejny zadziwia ciekawym pomysłem. Po długich staraniach p. dyrektor Bożeny Sobieraj oraz wsparciu Urzędu Miasta i Gminy i państwa Cybulskich udało się otworzyć gabinet stomatologiczny. Jesteśmy jedną z niewielu szkół w kraju, która może zaoferować swoim uczniom darmową i nowoczesną opiekę stomatologiczną. A to wszystko dzięki doskonale wyposażonemu w profesjonalny i nowoczesny sprzęt gabinetowi. Uczniowie będą objęci bezpłatną opieką 3 razy w tygodniu. Mamy nadzieje, że od przyszłego roku szkolnego 2016/2017 gabinet będzie dostępny każdego dnia, a uczniowie w przyjaznej atmosferze będą korzystać z oferowanej im opieki stomatologicznej.

Notatka: Anna Ambroży