-- Wieczorek poetycki --

Uczniowie naszej szkoły przygotowali pod kierunkiem nauczycieli języków obcych: p. Anety Sochy, p. Elizy Chojeckiej, p. Katarzyny Majewskiej, p. Magdaleny Wąsowskiej i p. Katarzyny Ambroży wieczorek poetycki. Tego dnia recytowali wiersze w języku angielskim i rosyjskim. Pokazywali swoją znajomość języków obcych. Śpiewali i grali na instrumentach muzycznych. Zainteresowanie młodzieży tym wydarzeniem każdego roku jest coraz większe. Bardzo cieszę się, że możemy organizować takie wieczorki. Pokazujemy, że w naszej szkole są uczniowie uzdolnieni nie tylko językowo, ale i muzycznie. Dla nas nauczycieli to wielka satysfakcja, że możemy uczyć takich zdolnych uczniów i rozwijać ich umiejętności.

Aneta Socha

Foto: Bartłomiej Tybura (3F)