Hu, Hu, Ha wcale zima nie jest zła dla naszych gimnazjalistów
|
15 I 2017 r. podczas Finału Wareckiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie parku przy Muzeum im. K. Pułaskiego
odbyła się kolejna edycja biegu "Policz się z cukrzycą" organizowanego przez Klub Sportowy START Pułaski Warka,
na którym nie zabrakło naszych uczniów. |
|
W kategorii dziewcząt: |
|


Notatka i foto: Ewa Górczyńska