25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 15 stycznia uczniowie naszego gimnazjum kolejny raz grali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wolontariusze 25 finału akcji wyruszyli na ulice Warki zbierając fundusze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej dla seniorów..

W sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 1 o godz. 13 odbyła się jedna z kilku części Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warce. Na wszystkich, szczególnie na najmłodszych czekało wiele atrakcji: Klub Fitness "Forma" poprowadził otwarty trening dla wszystkich aktywnych, wystąpiła Orkiestra "Moderato", były warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, występy muzyczne...

Warecka młodzież podobnie, jak blisko 120 tysięcy wolontariuszy w całej Polsce i poza granicami naszego kraju przekazała swój czas, energię i uśmiech, aby wesprzeć wyjątkową akcję na rzecz drugiego człowieka. Dziękujemy.

Więcej informacji na stronie: Dworek na Długiej w Warce

Foto: Z. Tomczyk