POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS ...

W czwartek 18 czerwca 2009 trzecioklasiści uroczyście zakończyli rok szkolny 2008/2009,
a zarazem trzyletni okres nauki w Gimnazjum. W tych wzruszających chwilach towarzyszyli im wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Tytuł Primus Inter Pares, czyli ucznia z największą średnią na świadectwie otrzymała Aleksandra Nocuń z klasy 3D. Nagrodzeni zostali uczniowie klas trzecich, którzy otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem. Okolicznościowy upominek w formie folderu szkoły otrzymali wszyscy absolwenci naszego gimnazjum. Nastąpiło również przekazanie sztandaru Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce w ręce pocztu sztandarowego uczniów klas drugich. Całą uroczystość uświetnił ciekawy program artystyczny.

A teraz przyszła pora na upragnione WAKACJE. Z tego powodu życzymy absolwentom naszej szkoły wspaniałego wypoczynku, ciepłych, pogodnych dni, wielu wrażeń, a ... po wakacjach sukcesów i powodzenia w nowych szkołach.