-- Integracyjny Bal Karnawałowy --

Dnia 9 lutego w Centrum Gastronomiczno - Hotelarskim państwa Kurowskich odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy. Organizatorem spotkania karnawałowego byli gospodarze obiektu. Coroczne bale organizowane przez państwa Kurowskich stały się już lokalną tradycją.
      Ideą Balu była szeroko rozumiana integracja. Liczyła się dobra zabawa wszystkich uczestników balu w przyjaznej wręcz rodzinnej atmosferze. Uczestnikami "Balu" byli uczestnicy i kadra Warsztatów Terapii Zajęciowej w Warce, zarząd i członkowie Stowarzyszenia "Tęcza", wychowankowie Placówki Socjalizacyjnej "Panda" w Kozienicach wraz z kadrą pedagogiczną, uczniowie klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Warce, pani Bożena Sobieraj i uczniowie klas integracyjnych z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Warce oraz Wolontariusze, którzy pełnili honory gospodarzy balu.
      Wszystkich uczestników Balu serdecznie przywitały Gospodynie Centrum pani Grażyna Kurowska i Agnieszka Kurowska-Kobus. Organizatorki wszystkim życzyły udanej, miłej i pełnej radości zabawy, podkreśliły również ważną rolę integracji w naszej społeczności lokalnej.
      O oprawę muzyczną balu zadbał honorowy członek Stowarzyszenia "Tęcza", przyjaciel Warsztatów pan Mirosław Matulka. Wszyscy uczestnicy balu doskonale się bawili w rytm muzyki wpadającej w ucho. Dodatkowo wolontariusze przygotowali konkursy oraz gry dla uczestników balu. Uczestnicy WTZ swoim krótkim występem wprowadzili wszystkich w nastrój zbliżającego się święta-Walentynek zaś wychowankowie placówki z Kozienic, oraz uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali się w pięknych przebraniach karnawałowych.
      Gospodarze ugościli uczestników balu smacznymi ciastami, przekąskami oraz obiadem. Tańcom, śpiewom i hucznej zabawie nie było końca. Na koniec na ręce pani Kurowskiej reprezentanci uczestników "Balu integracyjnego" złożyli serdeczne podziękowania za zaproszenie.
      Jeszcze raz dziękujemy Państwu Kurowskim za serdeczne przyjęcie, gościnność i wspaniałą atmosferę podczas Balu. Dzięki Państwa gestom uczestnicy Balu mają możliwość nawiązywania nowych znajomości, a ich codzienność staje się bardziej radosna. Mamy nadzieję, iż za rok spotkamy się ponownie.

foto foto foto foto