-- Festiwal Kultury Brytyjskiej --

18.01.2017r. kolejny raz w naszej szkole został zorganizowany "Festiwal Kultury Brytyjskiej". Tego roku głównym celem przedsięwzięcia było zapoznanie społeczności szkolnej z historią filmów anglojęzycznych.
          Uczniowie z pomocą p. Anety Socha i p. Elizy Chojeckiej zaprezentowali fragmenty wielu znanych filmów, między innymi "James Bond", "Maleficent" i "Harry Potter", jednak najważniejszy jest fakt, iż sceny były odgrywane w języku angielskim. Oprócz niesamowitych dekoracji, przepięknych strojów oraz niemal profesjonalnej gry aktorskiej gimnazjaliści mieli okazję pochwalić się świetną znajomością języka angielskiego. Takie lekcje to dopiero nauka! Mamy nadzieję, że nie był to ostatni Festiwal Kultury Brytyjskiej i będziemy mieli możliwość podziwiać kolejne, oryginalne pomysły naszych poliglotów.

Notatka: Eliza Chojecka