-- Dzień Otwarty - pokaz projektów edukacyjnych --

25 maja 2015 roku w naszym gimnazjum w czasie "Dnia otwartego" miała miejsce prezentacja projektów edukacyjnych oraz pokaz w formie multimedialnej najciekawszych wydarzeń z życia szkoły w roku szkolnym 2014/2015.

• W sali nr 7 projekt geograficzny pod opieką p. Dyrektor Bożeny Sobieraj p.t. "Tradycje i zwyczaje wybranych państw świata" w wykonaniu: Weroniki Skowrońskiej, Martyny Zalewskiej i Natalii Czerwińskiej (klasa 2D), Kamili Trocińskiej, Michała Gardzisza (klasa 2E) oraz Kingi Przybylskiej, Katarzyny Lenarczyk i Adriana Szczepaniaka (klasa 2F)
  • W sali nr 2 projekt chemiczno-fizyczny pod opieką p. Adama Grześki w wykonaniu: Kamili Kata, Magdaleny Tomala, Krystiana Tabaki i Przemysława Staszewskiego (klasa 1C), Mariki Krzesińskiej (klasa 1F) oraz Zuzanny Strus i Zuzanny Rudnickiej (klasa 1G).
  • W sali nr 11 projekt informatyczny pod opieką p. Zbigniewa Tomczyka p.t. "Misja Komunikacja" w wykonaniu uczniów klasy 2F: Bartłomieja Tybura, Dominika Włodarczyka, Jakuba Kulczyka, Jana Buczkowskiego, oraz Kamila Makucha.
  • W sali nr 17 p. Aleksandra Szymaniak zaprezentowała koncepcję pracy szkoły na najbliższe lata.
  • W sali nr 23 zespół szkolnego wolontariatu pod opieką p. Moniki Kamać w składzie: Monika Kwiatkowska i Kasia Kiljańska (klasa 1F) oraz Sara Wojciechowska (klasa 1D) przedstawił pracę w roku szkolnym 2014/15.
  • W sali nr 9 został wyświetlony klip z charytatywnego maratonu Zumby dla naszej uczennicy z ubiegłego roku szkolnego, który został przeprowadzony przez p. Katarzynę Szeląg – Luśniewską.
  • W sali nr 15 odbyło się wyświetlenie fragmentów widowiska muzycznego "Podróż muzyczno-taneczna na przestrzeni lat", który odbył się 28 lutego 2015 r. w naszej szkole, której koordynatorkami były p. Anna i p. Katarzyna Ambroży.
  • W sali nr 10 miała miejsce projekcja filmu w wykonaniu klas drugich "The Best Notes 2013", który był projektem językowym przeprowadzonym pod opieką p. Marty Rutki oraz p. Magdaleny Wąsowskiej.
  • W sali nr 12 pod opieką p. Iwony Golańskiej nasza uczennica Wiktoria Korczak zaprezentowała film LIBDUB promujący naszą szkołę

Przewodnikami i opiekunami uczniów klas szóstych w czasie zwiedzania naszego gimnazjum były: Eliza Wargala (3c), Patrycja Glinka (3d), Karolina Witkowska (3d), Julia Stefaniak (3e), Gabriela Kazana (3f), Aleksandra Miganowska (3f), Laura Kamińska (3f) i Zuzanna Wilczyńska (3f).