-- Koncert dla Patryka --

28 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbył się koncert, podczas którego wszystkie nasze myśli koncentrowały się wokół ucznia klasy III E - Patryka Cymera zmagającego się z chorobą nowotworową.
      To dla niego Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką pani Doroty Macioszek i pani Moniki Kamać, przy współpracy klasy III E wraz z wychowawczynią Anną Jaroś, zorganizowało koncert, aby udzielić wsparcia naszemu uczniowi i koledze.
      Koncert poprowadzili koledzy z klasy Patryka - Michał Gardzisz i Damian Zieliński. Wzruszający nastrój wytworzyły występy szkolnych wokalistek, wśród których znalazły się: Patrycja Olędzka, Wiktoria Wesołowska, Angelika Jakubowska i Andrea Czasak oraz piosenki naszego chóru przygotowane pod kierunkiem pani Katarzyny Ambroży. W karnawałowy klimat wprowadziły nas barwne dekoracje przygotowane przez uczniów klas trzecich pod opieką pani Agnieszki Tomczyk.
      Wśród atrakcji tego koncertu mogliśmy również zobaczyć występy formacji tanecznej, grupy ze skakankami oraz Kariny Grzelewskiej. Pokaz mody zorganizowany przez szkolne kreatorki zaprezentował wiele ciekawych i zabawnych kreacji, które mogą być dobrym sposobem na chandrę. Zaangażowanie młodzieży pokazywało, jak wiele ciepła, życzliwości i chęci pomocy innym kryje się w sercach naszych uczniów.
      Pani dyrektor Bożena Sobieraj podziękowała serdecznie wszystkim za pomoc, wsparcie i zaangażowanie przy organizacji koncertu dla Patryka. Na zakończenie wszyscy zrobiliśmy serca z naszych dłoni, aby przesłać je z najgorętszymi życzeniami zdrowia i nagraniem tego koncertu Patrykowi.

Anna Jaroś

W koncercie wystąpili:
"Fitness Dance" + pokaz mody: Karina Grzelewska, Angelika Tulo, Angelika Dubińska, Agata Kowalczyk, Szymon Sładkowski, Aneta Singh, Iza Alberska, Sara Wachowicz, Karolina Chojecka.
"Jump4fun": Katarzyna Kiliańska, Kinga Krawczyk, Marika Kwiatkowska, Emilia Pacholska, Andrea Czasak, Sara Wojciechowska: "Hula-hop"

Osoby, które chciałyby wspomóc leczenie Patryka, mogą przeznaczyć 1% podatku w formularzu PIT lub dokonywać wpłat na konto fundacji:
Fundacja "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Pekao S.A., VII Oddział w Warszawie, nr konta 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
KRS 0000249753 - Patryk Cymer

Notatka: Anna Jaroś
        Foto: Rozalia Skrzypczak (1F)